PIZZA MED FAMILJEN!
Sista jobbdagen för veckan är gjord och nu är det helg och en vecka närmre semestern, woop woop. Åkte till gymmet, gav armarna en rejäl omgång och sen blev det 12-5-30. Känner mig så mycket starkare och uthålligare, helt klart en av de bästa känslorna som finns!

Jag hann bara hem och duscha, locka till håret lite och byta om sen åkte vi till syrran och hennes familj dit även kusin Amanda med familj hälsade på också. Funi samlade in beställningarna och Amin lagade pizzorna. Jag var så otroligt hungrig när min blev klar så glömde ta bild, haha. Men den var galet god. Åt en halv margherita och en halv vegetarisk skagen. MUMS!


Milo var naturligtvis kvällens huvudperson och han fick träffa sina sysslingar för första gången och gud vad spännande och mysigt det var! Tack för en härlig kväll 💛 Nu är jag rejält fredagstrött och ser fram emot att däcka i sängen. God natt!