Otrohet att drömma söta drömmar om äldre män?
Hihi, jag hade en så mysig dröm inatt (förlåt bejjbii).. Jag drömde att jag träffade Jesper Blomqvist, hihi!
Vi började typ träffas lite, käka ute & lite sådär, sånt där mys! :P Sjukast av allt var att både mamma & Lotta var med i drömmen & uppmuntrade mig till att träffa Jesper. Jag kommer ihåg att mamma bara:
- Han är 35, så han är ju egentligen bara 16 år äldre än dig. & det är ingen skrämmande siffra om man jämför med t.ex anna anka & paul anka..
Haha, mamma var alltså helt på att jag skulle dejta honom!
Men iaf, han var hur rolig & mysig som helst. Men jag hade lite skuldkänslor när jag vaknade & såg min underbara bejjbii sova så sött. Men jag kan ju inte hjälpa eller styra över vad jag drömmer :P & jag hade inte valt bort Kevin om jag hade fått chansen att bli ihop med Jepser anyway.
Men smygdrömma får man lov att göra, och det är faktiskt lite mysigt! haha :) För det kan väl knappast räknas som otrohet att drömma söta drömmar om äldre män? ;D För vilken tjej drömmer inte om Johnny Depp & Zac Efron (& dessutom drömmer alla killar drömmer om Megan Fox & Jessica Alba) & jag om Jesper Blomqvist!
