BÖGEN ÄR LÖS

Ikväll har jag och syrran varit i Kalmar på Edvin Törnbloms show "Bögen är lös (i magen)". Otroooolig show. Vi skrattade mer eller mindre non stop. Dessutom satt vi absolut längst fram så vi hade Edvin väldigt nära hela tiden. Perfekta platser. Det blev så intimt. Showen bjöd på allt man hade hoppats på upphöjt till 20. Vill se den igen! 
 
 
Vi började med tryffelpasta före showen, en bra uppladdning. 
 
 
Så redo! 
 
 
 
 
En magisk stund med Edvin som jag och syrran har följt sedan innan han blev känd och vi föll ju båda direkt för denna underbara människa! 
 
 
Allmänt | | Kommentera |

Om mig

Är en positiv tjej med en kreativ ådra som älskar att måla och skriva. Lever ett lugnt och härligt liv på landet bland ängar och djur och tillbringar mycket av min lediga tid i min ateljé. För att se mina alster kan ni besöka min Instagram och Facebook - Michaelahakanssonart.

Till bloggens startsida

Senaste inläggen

Kategori

Arkiv