NU BLOMSTRAR JAG!

Fy bubblan så skönt det var på gymmet :) Körde på hårdare idag än igår & när jag hade 3 minuter kvar på crosstrainern så ökade jag motståndet jättemycket & körde på, då fick jag stanna när jag hade mindre än 1 minut kvar, för jag höll på att spy, haha! SÅ ska det vara! :D
Körde 30 minuter på crosstrainern, sen styrketränade jag & avslutade med 15 minuter till på crosstrainern! :) Mitt mål är att komma upp i 60 minuter på crosstrainern så småningom & kunna styrketräna då såklart! Muskler bränner fett, så det är verkligen ett måste!
Nu har jag duschat & äter rester från kycklingen som jag gjorde i förrgår! Har ätit 2 msk potatismos också & dricker ett stort glas citronvatten! Känner mig sååå bra idag. Men det beror nog på vädret. Jag blir så kär när solen tittar fram & värmen kommer. KÄR KÄR KÄR! JAG ÄR KÄR!
Så lycklig! Gud, vilken sommar & sol människa jag är, det är nu jag kommer blomstra! :D


Kommentarer

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0